הפקדה
7XL סוכן

7XL הרשמה

עכשיו אתם יכולים לבצע הרשמת 7XL באמצעות מערכת הרשמה ישירה לזירת המשחקים המובילה וליהנות מכל משחקי המזל וההימורים האהובים עליכם! פוקר אונליין, בלאק ג'ק, רולטה, מכונות מזל, טורנירים ועוד… טופס להרשמה וכל ההסבר בהמשך העמוד 👇

כיצד מבצעים 7XL הרשמה בדרך הנכונה?

כדי לקבל גישה למגוון המשחקים בפוקר של הפלטפורמה המובילה בעולם 7XL, עליך להירשם למערכת. התהליך של ההרשמה ל-7XL הוא קצר ופשוט. האפליקציה של 7XL פותחה כדי להיות תואמת עם מכשירי iOS ו-Android, ומבטיחה שכל אדם בכל רחבי העולם יכול להוריד אותה וליהנות מכל המשחקים בנוחות מהמכשיר הנייד שלו. כדי להירשם וליהנות ממגוון המשחקים הרחב שזמינים בפלטפורמה של 7XL, יש רק לבצע שלושה שלבים פשוטים.

שלב 1 – מילוי טופס ההרשמה

מלאו את טופס ההרשמה ל-7XL. בחרו שם משתמש בזהירות (בחרו בערך מקופח מאחר שלא ניתן לשנות אותו אחר כך). צרו סיסמה חזקה ומאובטחת. הזינו פרטי האימייל ומספר הנייד שלכם. בקרוב תקבלו קוד אימות באימייל שלכם. בצעו את האימות ואתם מוכנים להתחיל!

טופס הרשמה ל7XL 👇

שלב 2 – הורדת תוכנת הפוקר

לאחר שסיימתם את תהליך ההרשמה של 7XL, ייפתח בפניכם מסך להורדת תוכנת הפוקר למחשב, לטאבלט, או למכשיר הנייד שלכם. התוכנה מותאמת למשתמשי ווינדוס, אפל ואנדרואיד. לחצו על כפתור ההורדה למטה ישירות אחרי ביצוע ההרשמה לזירת הפוקר אונליין המתקדמת בעולם.

לחצו להורדה 7XL

שלב 3 – הפעלת התוכנה והפקדה

אחרי שהורדתם לבסוף את התוכנה למחשב, טאבלט או למכשיר הנייד שלכם, פתחו את הקובץ והתחילו את התקנת התוכנה. התהליך קצר מאוד, לוקח כ-2 דקות בלבד. בסיום ההתקנה, פתחו את תוכנת 7XL ולחצו על כפתור ההתחברות המסומן בחץ אדום. לחצו על הכפתור וסוכן יעזור לכם אם הפקדה מהירה ובטוחה. התחילו לשחק ותהנו מכל רגע.

משחקים 365 ימים דרך הטלפון!

כל סוגי הימורי הספורט במקום אחד, עם היחסים הכי גבוהים בעולם. קזינו לייב עם עשרות סוגי רולטות!

בצעו הפקדה באופן מקוון ללא עמלה וקבלו 50% בונוס מתנה בהפקדה ראשונה, ישירות לחשבונכם!

אין צורך לשבת בקיוסק ולמלא טופס בשביל להמר, עולם ההימורים עבר לאינטרנט ואי אפשר לעצור את זה!

צור קשר

כאן עבורכם בכל שעה

ליצירת קשר